Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.09.2018, 14:24   #30
svyterius
 
svyterius's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: wlkp
Posty: 23
Motocykl: CRF 1000 DCT
Przebieg: 11000
svyterius jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 45 min 33 s
Domyślnie

To i ja dodam swoje 4 litery

Afryka podobala mi sie wizualnie juz 2 lata temu Byly przymiarki w salonie - docelowo kolor czarny ze zlotymi lagami. Obojetnie czy to mialby byc manual czy DCT. Niestety koszt motocykla + to wysokie ubezpiecznie skreslilo moje marzenia - cena cos kolo 63 tys golas.

Jezdzilem wczesniej BMW GS800 i o tym motocyklu moglbym powiedziec,ze to motocykl bez wyrazu. Na trasie jednak brakowalo tej mocy - zwlaszcza w dwie osoby.

W przelomie lutego/marca tego roku wybralem sie do Hiszpanii z Time2moto. Jako,ze jechalismy grupa wymienialismy sie motocyklami (3xAT,2xGS1200,1xMultistrada950 i Gs700). Mi przypadla AT w malowaniu tricolor w DCT.

Pierwszy kontakt z DCT jakos bez polotu - nie wiedzialem jak to pracuje na D w zakretach zmienialo mi biegi - totalna porazka... Do tego opony Karoo3 na mokrym asfalcie zachowywaly sie jak na lodowisku. Po pierwszym dniu moj zapal opadl do tego motocykla.

Dzien drugi - przelot na Giblartar i po wczesniejszym zaglebieniu tajnikow jazdy na moto zaczalem bawic sie opcjami Sport. W tym przypadku test wypadl mega pozytywnie. W zakretach gladla sie tak jak chcialem, przyspieszenie bajka. Kanapa wygodna - achow i ochow nie bylo konca

Dzien trzeci i wyjazd do Malagi. Probujemy zaparkowac gdzie motocykle - waska ulica,chodnik i plot. Postawilem w poprzek motocykl i probuje przepchnac siedzac (zapomnialem zrzucic na N). Reka mi sie zeslignela na manetke i cala naprzod Moto w pion i gdyby nie znak od ktorego sie odbilem przednim kolem to pewnie zaliczylbym mur Moto poszlo na bok - zwykla parkingowka - oparlo sie na oryginalnych gmolach, zero innych obtarc. Chlopacy pomogli mi sie pozbierac, zaparkowalem i poszlismy sie przejsc. Poltora godziny pozniej w dobrym humorze podszedlem do moto do moto i...."k...wa a co to? tyle oleju...". Gmol oparl sie na pokrywie silnika i pekla Moto na lawete i do serwisu - dekiel z materialami i robocizna 350Euro. Szajs do potegi.

Po powrocie kolega sprzedawal NAT 2016 w DCT kolor czerwony, full ubrana - mysle ktorde dam jej szanse Ale najpierw sprzedam BMW. Sprzedawalem,sprzedawalem,sprzedawalem i zrezygnowany mowie a w dupie zostawiam GS. Dwa dni pozniej przyjechal klient i wzial od razu moto
I co teraz...? Hmmm - Odwozilem corke do Szczecina - mowie wstapie do KTM (mieli demo 1090R na sprzedaz). Jazda probna - boziu ale wariat ciut za wysoki, srodek ciezkosci tez jakos wysoko - mowie prosze zarezerwowac do soboty. W drodze powrotnej patrze salon Honda - wjechalem i poprosilem o oferte. O jest i demo - ile? Hmmm? a cos z ceny zejdziemy? - sprzedawca mowi,ze musi sie szefa zapytac i pozniej zadzwoni... Zadzwonil i oto jest NAT 2018 tricolor DCT - dalem jej szanse, musimy sie w koncu pogodzic

Ostatnio edytowane przez svyterius : 02.09.2018 o 14:57
svyterius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem