Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.01.2015, 09:58   #22
mikelos
 
mikelos's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 643
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 39 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scorpi Zobacz post
Wasza trasa i styl zwiedzania to to czego brakowało mi w albani... ale jak na ekipe asfaltową i tak było zajebiście... dawaj dalej zdrajco....
Poprzednie 3 wyjazdy (Ukraina, Turcja/Gruzja, BIH/MNE/Albania) robiliśmy w 90% po asfalcie na cięższych sprzętach (XRV, GS). Co chwila łapaliśmy się myślach, że nie jedziemy tam gdzie chcemy (w domyśle boczne drogi/szutry) tylko tam gdzie musimy. A bo sprzęt za ciężki albo trasa zaplanowana tak mocno, że nie ma na to czasu albo strach że jak coś dupnie, to powrotem będzie nędza.

To jest nasz pierwszy wyjazd z lżejszymi moto na lawecie i jestem zdania, że to najlepszy sposób podróżowania. Szybki i ekonomiczny dojazd na miejsce, łatwa ewakuacja jak coś padnie, można założyć agresywne opony i zębatki. Można wziąć więcej gratów (żarcie, ciuchy, części) i traktować auto z lawetą jako bazę. Wszystko wskazuje na to że będziemy z Blaszanym podążać w tą stronę, ja pewnie jeszcze zejdę z masy i pojemności - jak budżet pozwoli
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem