Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.01.2012, 18:31   #14
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilczyca Zobacz post
hej Brunteka!

jak tam sprawa rozkręciła/skręciła się z łożyskami? Motorek poskładany? Sama ostatnio walczyłam z półkami... Udało Ci się wybić stare łożysko i nabić nowe? Jakieś foty porobione?
pozdrosy!
Łożysko, a właściwie zewnętrzna bieżnię górnego łożyska, musiałem wybić sam. Brunetka na tym etapie poległa
Ja przy pomocy fizyki wybiłem to bez większych problemów. Po prostu włożyłem spory klucz nasadowy do zamrażarki na kilka godzin. Głowka ramy została potraktowana opalarką z zewnątrz, od środka bieżnię schłodziłem owym wyjętym z zamrażarki kluczem i poszło szybko i bezboleśnie.

Problem ze złożeniem trampka do kupy jest taki iż moje dziewczę nie ma teraz kompletnie czasu. W momencie gdy się brała za jego rozkładanie była bezrobotna. A w chwili obecnej już pracuje. I jako że ja jestem tylko w domu na weekendy i to nie wszystkie cały dom jest tylko na jej głowie. Jak widac trochę ją usprawiedliwiam. Ale tak jest rzeczywiście.

Ale obiecuje że któregoś weekendu już wspólnie się zabierzemy za składanie tego przodu i zrobimy fotorelacje prawie tak fajną jak Twoja
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem