Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.06.2019, 11:42   #1
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie Podlasie daje rade !

Czytam ze podlaska grupa "mocna jest", nie mialem jeszcze okazji spotkac, ale moze nastepnym razem ?

Odwiedzilem Podlasie po raz pierwszy, jako ze ja sercem czlowiek gór równiny i niziny niespecjalnie mnie ciagnely. Az nadarzyla sie okazja i ostatni "dlugi weekend" spedzilem wlasnie tam. Pojechalem niemotocyklowo - dojazd na 4 kolach, a na miejscu prawie 160 km juz na dwoch... ale bez silnika d..a do tej pory daje o sobie znac, ale bylo warto.
Niby wciaz Polska, ale kraj inny. Ludzie spokojni i zyczliwi, pomimo wakacji i dlugiego weekendu brak tłumów, w miejscu gdzie bylem wogole brak turystow. Tylko czasem jakis zagubiony samochod na obcych rejestracjach przemykal, albo grupa na moto. Idealnie...
Wspaniala, nieco odmienna kultura, mnostwo sciezek i szlakow do eksploracji na kolach i pieszo, dobre jedzenie, cisza, spokoj, piekne lasow wokol, nie wspominajac o Puszczy. Tez mozna powiedziec ze ot las.. no las... ale ja tam lubie, lubie bardzo, a puszcza to las tak na 9 w skali do 10.
Niby to samo co w innych regionach, ale jednak nie do konca, w bardzo pozytywnym znaczeniu. Zaluje ze tak pozno odkrylem ten region, bede tam wracal
Wieczoram dorzuce kilka fotek.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem