Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.09.2019, 07:32   #112
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

Tu jest pies pogrzebany, na co amatorowi wybujały sprzęt za duże pieniądze, to co mam w życiu nie aspiruje do zawodowstwa, to amatorszczyzna. Co do marki sprzętu, czasem dokonujemy wyborów i później już nie mamy od tego odwrotu, albo nie potrafimy dokonać zmiany. Z tego powodu pozostawiając dylematy czy moja puszka i szkła zarobi na siebie, pstrykajmy dla swojej satysfakcji, starając robić to dobrze. Posiadając kiedyś tzw puszkę reporterską, bynajmniej nie byłem zadowolony z rezultatów wypluwanych ze środka, była ona dla mnie po prostu za dobra. Wiem że można Fuji, Sony, Panasonic, którego notabene przez chwilę posiadałem, ale to jest właśnie niekończący się wyścig zbrojeń. Wydaje mi się że wiem czego oczekuję i liczę na M6 mk2, obiektywów mam dostatek, a canona RP traktuję trochę jako spełnienie obietnicy o pełnej klatce, w tym przypadku można wręcz powiedzieć że nie było zbyt drogo. Pozdrawiam wszystkich zawodowców i amatorów, zarówno od jednych jak i od drugich można się sporo nauczyć


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem