Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.09.2021, 16:19   #54
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tezla Zobacz post
Z innej strony patrząc to z tej klasy powinny wylecieć te wszystkie single z bakami poniżej 20l

Podobne klasy powstają po to żeby móc sobie wystartować na leciwych sprzętach i nie zająć ostatniego miejsca tak więc granice ingerencji w motocykl powinny jakieś być i jak ktoś zakłada nazbyt współczesne zawieszenie to nie dlatego że oryginalne uniemożliwia jazdę w terenie (na co przykładów jest mnóstwo) tylko po to żeby rywalizować z współczesnymi konstrukcjami i takiej jest miejsce tych zmot.

(Na zdjęciach jest SHOWA oryginalny dostawca zawieszeń dla Hondy, WP zaś w Afryce nie było.)
Jeśli o mnie chodzi to nie zakładałem tego zawieszenia, żeby z kimkolwiek rywalizować tylko kupiłem taki motocykl od Mady kilka lat temu. W ER24 tez nie startowalem po to, żeby z kimkolwiek ścigać się o "złote gacie" tylko po to, żeby się dobrze bawić.(Podobnie zresztą jak Ty, bo gdybyś chciał się ścigać to też wybrał byś inny motocykl i inne opony) Ogólnie to w d... mam w jakiej klasie bym pojechał. Jak bym wiedział, że zawieszenie w mojej afrze może być taka solą w oku dla niektórych to bym pewnie sobie darował Dakar Legends. Ale Z drugiej strony regulamin jest jaki jest i nie został złamany. Poza tym regulamin zawodów "o marchewke"(Z całym szacunkiem dla uczestników i organizatorów ER24, ale taka jest prawda) nie może być bardziej restrykcyjny niż regulamin samego Dakaru, bo chyba nie o to chodzi. Jak by ktoś chciał jechać po zwycięstwo to powinien wybrać lc4 albo innego mocnego singla.
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem