Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.11.2015, 13:09   #23
Kruku


Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Szczecin
Posty: 14
Motocykl: RD03
Kruku jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 10 min 11 s
Domyślnie

Od początku
Na imię mam Arek i pracuje jako programista. Czasami mam dosyć, ale ją lubię to co robie. Od dłuższego czasu myślałem nad jakimś blogiem/portalem o tematyce podróżniczej. Niestety jak każdy mam swoje zobowiązania finansowe. W swojej pracy całkiem sporo zarabiam, więc nie mogę walnąć wszystkiego i zacząć pracować nad nowym projektem licząc, że kiedyś z tego będą jakieś pieniądze. Dlatego postanowiłem zrobić coś czysto hobbistycznie. Na prace nad całym portalem nie mam czasu. To wymaga sporo zasobów. Więc wpadł mi do głowy pomysł na newsletter. Ja i tak przeglądam blogi, yt i strony tematyczne, wiec zebranie najciekawszych i przekazanie tego dalej nie bedzie mnie wiele czasu mi nie zajmie.

Więc odpowiadając na twoje pytanie - tak. Robie to z założeniem, że nie będzie z tego pieniędzy. Czy kiedyś założę coś na czym będę zarabiał? Nie mam pojęcia. Ciężko mi sobie wyobrazić jak mógłbym na takim czymś zarabiać więcej niż inżynier oprogramowania.

Jeżeli Panowie macie jakieś wątpliwości co do moich intencji może to dobry pomysł żeby poczekać, aż konkretny numer zostanie wydany. Nie chce naciskać. Nie chce być o nic posądzony.

Arek

Ostatnio edytowane przez Kruku : 10.11.2015 o 13:12
Kruku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem