Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.10.2020, 12:32   #25
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 49 min 27 s
Domyślnie

Nie wiem o jakich stanach piszecie, może otwartym tekstem byłoby jaśniej, oczywiście dla mnie. Co do reszty i tzw tarki, to chyba jej jeszcze nie doświadczyłem, ale swego czasu odkryłem jak jeździć po bruku. Szwagier świętej pamięci, był nadleśniczym terenowym w nadleśnictwie Brzózka. Mieszkali w Bobrowicach gdzie główna ulica była brukowana, gdy się próbowało jechać zgodnie z przepisami to trzęsło niemiłosiernie, ale gdzieś w granicach 70 km/h następowała cisza i auto płynęło jak po spokojnej wodzie. Motocyklem jeździliśmy czasem po złych drogach i jest zdecydowanie łatwiej je pokonywać niż autem, bo w przeciwieństwie do niego mamy tylko dwa koła i łatwiej omijać problemy. Oczywiście auto ma swoje zalety, można się w nim na przykład przespać, włączyć sobie ogrzewanie i przeważnie nie jest zbyt mokro. Mam też taką teorię że jadąc autem można więcej zobaczyć. No ale kwestia wyboru transportu nie pozostawia wielkiego wyboru, chyba motocyklem pojedziemy, jak dożyjemy.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem