Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.09.2017, 07:35   #26
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 2 godz 33 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
A teraz BOMBA (moze granat) albo cos z czym ja zdazylem sie juz oswoic

"Moi Drodzy... Mógłbym tak pisać w nieskończoność.
Niektórych taki finał ekskursji wkurwi, inni się rozczarują. Jedni nic nie powiedzą, drudzy pozwolą sobie żółć wylać, niekoniecznie tutaj. I dobrze. Znaczy jakieś emocje wyzwoliłem. Tyle, że to nie rzucanie granatem w gówno.

Siedzę sobie za biurkiem, w mojej garderobie, przy kompie w Gdańsku i piszę...
Piszę, do potencjalnych uczestników Biesowiska, którzy na nim jeszcze nie byli. Pomijam tych, których próbowałem po raz kolejny wkręcić...
Pisze do Was, bo tam, na Biesowisku ktoś opowie Wam podobna historię, tyle, że prawdziwą.

Bo ja lubię... bajki. Bo cały ten nasz Bartang z Benkiem, to bajka. Prawdziwa bajka. Bajka zmielona z ziaren prawdy. Bajka dla dorosłych.

Zapraszam na BIESOWISKO 2007-2017. Na jego 15-stą edycję, które odbywały się przez 10 lat. To kurwa szmat czasu.
W tym czasie ja, pokonałem blisko 100 000km za kółkiem i kierownicą roweru, co upoważnia mnie już do pisania bajek.

Na Biesy przyjął zaproszenie Romuald Koperski ale go nie będzie. My nie płacimy za udział nikomu, poza kapelą. Bo bez kapeli to ciężko.
Po raz pierwszy, od kilku lat, mam ochotę w tej imprezie uczestniczyć, jako gospodarz. Ku temu schudłem równo 20kg, podciągam się na drążku 20x na luzie, na 10-te piętro wchodzę bez zadyszki i nie piję alkoholu od powrotu z Bałkanów.
Kto chce mnie takim zobaczyć, zapraszam na BIESOWISKO 2007-2017.

Pozdrawiam
Elwood
"
Biorąc pod uwagę mnogość pomysłów i talentów Elwooda, to każda z wersji była jak najbardziej do przyjęcia..
-Z mojej strony wielkie brawa za ten świetny opis!
A że takie historie są dla mnie "ucztą kinomana" i inspiracją, to już zaczynam odkładać na naftę, by móc m.in pooglądać i pomacać tego wychudzonego (wyrzeźbionego ) abstynenta, -być może to też tylko bajka..
Do zobaczyska!
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline