Wątek: Rowerowa kontra
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.04.2023, 09:12   #7
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Dziękuję za miłe słowa i nie rzucanie gównem

Moto jest 'urocze' co tu dużo mówić.
Jedzie to samo. KAŻDY chyba miał trampka to wie, że idzie to z dołu i 'piątkę' można włożyć wcześnie więc biegami się nie miesza. Automat chyba jednak niepotrzebny to już byłoby zupełnie usypiająco.

Narazie wiele nie pojeździłem ale będąc paliwowym frikiem potrzebowałem szybkiej odpowiedzi na pytanie 'ile to pali' więc bujnąłem się w pierwszy cieplejszy nieco dzień za Kalisz /obejrzeć rower /.
Była Ska gdzie pogoniłem nawet i 160 parę odcinków, około 50km non stop 120, reszta raczej kodeksowo nie więcej niż licznikowe 100. Co najważniejsze przy tej stówce wyprzedzanie TIRów bez jakiejkolwiek redukcji, bardzo sprawne.

Więc po tej trasie gdzie zrobiłem równo 200km wyszło mi 4.5l - nie mógłbym prosić o nic lepszego.
Żeby nie było idealnie delikatnie ganiają się gary i trzeba zrobić synchro ale tak czy siak muszę moto ogołocić z owiewek, filtr powietrza obejrzeć itd.

Od handlarza /STENMOTO Chmielno - polecam z czystym sumieniem/ moto przyjechało na nowych gumach, z wymienionym olejem i filtrem i po czyszczeniu gaźników - ale to IMO jest do poprawy.

Fajny jamnik. Muszę wymienić jeszcze szybę na wyżsżą - już przyszedł PUIG - i będzie super. Jestem bardzo zadowolony a w te zintegrowane kufry na spokojnie zapakuję się na tygodniowy wyjazd.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem