Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.03.2017, 10:14   #245
tedix86
 
tedix86's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź / Farmington CT
Posty: 528
Motocykl: RD07->990R, 950SE, 1090R
tedix86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 33 min 54 s
Domyślnie

Kupiłem C-frane w tym roku i uważam ze to coś niesamowitego jak one separując kolano i zbierają całe bicie. Jak do tej pory niestety używane tylko na stoku 14d i dziesiątki razy dziennie czuje ze zarobiły na siebie. Teraz nie rozumiem dlaczego wszyscy w nich nie jeżdżą.

Śrudki sie luzują na samym początku jak sie je pierwsze pare razy ustawia potem można je mocniej przykręcić lub na klej jakiś lekki. W zależności co bedziesz zakładał pod nie trzeba regulować, bo są bardzo przylegające. Pierwsze uczucie ze one bedą przeszkadzać - dopiero po paru godzinach wiesz ze leżą jak ulał i zapomniałeś o nich.
Czy bym je kupił raz jeszcze.. chy ba tak z tego co mierzyłem to tylko POD sie da porównać i te maja naprawdę zaletę taka ze można je łatwo przerobić na wielofunkcyjne wyjmując ochraniacze(leatt tez na to pozwala ale nie tak łatwo)
Kupuj tylko pare - inaczej zaczniesz obciążać drugie kolano i bedzie buba.
Co do cenny to da sie zbić ja gadajac z producentem - ja dostałem 35% zniżki na cały koszyk.

A zapomniałbym - zawias jest po jednej stronie, a orteza zmieści sie nawet pod luźne jeansy - najwiecej miejsca zajmuje w zgiętej pozycji.

Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz.
__________________
Pozdrawiam tedix86
tedix86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem