Wątek: Zakup CRF 1000
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.07.2019, 22:50   #265
spoco


Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 58
Motocykl: NAT
spoco jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 18 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Jeżeli jednak producenci wyczują na tym gigantyczne zyski to niekoniecznie będzie ślepą.
Już wyczuli i dlatego wmawiaja nam, że to bardziej ekologiczne itp. Co oczywiście jak się dobrze zaglebic w temat okazuje się bzdura na resorach. A ślepa będzie bo nigdy nie zrobią elektryka dla ludzi mieszkających poza miastem. Ja dziennie musze przejechać 150-200km i nie mam możliwości ładowania. Takich ludzi jest bardzo dużo. Nie ma elektryka dla nas. I tak, zima przy -20 też jeżdżę i latem przy +35 też więc teoretyczny zasięg podziel sobie w takim przypadku przez dwa. Hybryda tez nie ma sensu bo 80% tego przebiegu robię poza miastem, a hybryda ma sens tylko w mieście w korkach. Jedyna nadzieja na jakiś postęp to napęd wodorowy. Ostatnio był jakiś przełom ale chyba ubili bo koncerny nie maja na tym jak łapy polozyc. Ale jak dla mnie nic nie zastąpi starego dobrego deasla czy benzynę bez bajerów sterów, który mi stoi miesiąc na podwórku na mrozach i potem podchodze, cyk i odpala bez bólu. Już widzę jak daleko zajechalbym elektrykiem po miesiącu stania na podwórku przy -20 -25 w nocy
spoco jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem