Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2021, 20:37   #82
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 238
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 8 godz 5 min 3 s
Domyślnie

Kupilem kask póltora roku temu a teraz dopiero bedzie motor CRF 300L, i okazuje sie ze nie chce kasku tego co mam lezy nowy nawet pinlok kupiony i nie wpiety, chce go sprzedać i kupic inny. sugerowałem sie okularami i otwieranym przodem ze to najlepsza opcja dla mnie, a wpadłem do sklepu ostatnio, założyłem integrala z miejscem na okulary, 400g lżejszego i nie chce juz na pewno tego przegubowego IS MAX II ~1700g cięzko mi w nim i duszno. Tak to jest kupować na zaś i plany zakupowe motoru tez sie pozmienialy ...

W sklepie w sumie m zasugerowali LS2 Pioneer za 430zł, z szybką lekki 1300g, dostęp powietrza ale okulary cięzko wchodza, sugerował tez na przyklad LS2 ff 397 vector, fajny, tez lekki w porownaniu do tego co kiedys kupilem, miejsce na okulary super wchodza, bajka jak dla mnie, powiedzcie mi po co w sumie są te daszki? od słońca chronią czy coś więcej? od gałezi chronią szybkę? nie będę orał tym motorem, bede po szuwarach jezdzil ale bez szału, asfalt równiez w dużej ilosci, ten bez daszka to cieplejszy się wydzi, pod brodą zabudowany bardziej, te off road to ewidentnie odznaczają się po prostu większym dostępem powietrza?
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem