Wątek: Lekki kask
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2023, 10:08   #86
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,213
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 4 godz 4 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jocker Zobacz post
Jak oceniasz go po dłuższym okresie użytkowania? Sztywna skorupa- bezpieczny?

Zostaje na dłużej. Praktycznie nie mam uwag z wyjątkiem tego że jest nieco głośniejszy niż poprzednie których używałem, no ale to głównie dlatego że jest dużo lepiej zwentylowany. Do 70 km/h nie ma problemu, jak w perspektywie są dłuższe przeloty z większymi prędkościami to się zatykam i po problemie. Nie wiem jak z bezpieczeństwem bo nigdy w nim nie wyrżnąłem ale nie doczytałem się w necie żadnych raportów że coś w tym aspekcie jest nie halo. Mnie przekonuje jeszcze jedna rzecz - ta skorupa jest używana bardzo szeroko i w dużym spektrum cen. Jak pójdziesz do dealera Aprilii to możesz ten kask kupić pomalowany w kolory Touarega za jedyne 3000 PLN. Jak byliśmy w KTM/Honda w Brasovie to w ogóle był odjazd bo była cała ściana tych kasków w różnych malowaniach/brandach i różnych cenach. Mam już drugi egzemplarz bo kolega wziął z 24mx po jakichś super bezzwrotnych zniżkach i mu nie pasował rozmiar a niższego nie było na stanie. Ja póki co innego nie szukam.
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem