Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.06.2018, 09:53   #30
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sierdiukov Zobacz post
Consigliero - pisząc, że miałeś problem z "przewiewnością" miałeś na myśli, że było Ci za zimno?

Laminat jest dla mnie oczywisty jeśli jest chłodno - moje dylematy kręcą się raczej wokół wysokich temperatur.

M.


Zasadniczo problem pojawiał się za każdym razem gdy było wahnięcie temperatury nawet o 2 stopnie w dół, ja o tym wiedziałem bez patrzenia na termometr i pomimo wysokiej temperatury miałem wrażenie że marznę. Powyżej 25 w cayenne i tak było gorąco a mam takie subiektywne wrażenie że w kurtce z wentylacjami nie miałbym aż takiego problemu, otwory moim zdaniem wymuszają obieg powietrza który daje odczucie chłodu. Większość wycieczek zrobiłem w kurtkach podobnych w konstrukcji do ubrania żony i było ok, jak się temperatura zmieniała to można było szybko zareagować zamykając wentylację, w mojej można tylko się zatrzymać i ubrać, a ja niestety zawsze liczę że za chwilę zrobi się ciepło ponownie. Kupując obecnie laminat mam nadzieję że właśnie dobrze się będzie sprawował również w wysokich temperaturach, a moje ciało będzie miało lepsze warunki do życia. Oczywiście liczę po cichu na pozbycie się przeciwdeszczówki. Największy problem widzę podobnie jak koledzy w spodniach.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem