Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.10.2022, 13:19   #7
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 34 min 39 s
Domyślnie

Dzięki za podpowiedzi.

Co do Domolu - nie pamiętam ale zrobię fotę. Dedykowany do odzieży sportowej, funkcyjnej i z membranami. Po niemiecku na nim są napisy a jako że każdy w pomrocznej wie że niemiecka chemia najlepsza to zakupiłem i stosuję

BTW - zapewniam że wirowanie membrany na 1200rpm jest gwarancją porażki tak w właśnie pozbyłem się mojej dotychczasowej.

Co do impregnacji to oczywiście nie myślałem o membranie a o wierzchniej warstwie. Wyczytałem że warto tak zrobić...

Emek, a rozjaśnisz niego czym się rózni taka membrana mikroporowa od tej poliestrowej sympatex? Bo w obecnej kurtce miałem membranę humax, i jest ona zdecydowanie inna niż ta o nazwie sympatex. Ten humax był tak jakby folia przyprasowaną na siateczkę - i ta folia odlazła totalnie przy praniu i wirowaniu. Zapewnie obie są średnio skuteczne i obok gore nawet nie leżały, ale czy są między nimi jakieś zasadnicze różnice? Gore jak rozumiem jest zbudowana bardziej jak humax...?

A co do prania w zwykłym proszku to kiedyś, lat temu wiele moja rodzicielka chciała mi zrobić uprzejmość i uprała mi bluzę z membraną w zwykłym czymś. Później miałem odczucia jakbym foliowy worek zakładał także nie był to dobry kierunek.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem