Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.07.2011, 17:04   #6
pióro


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Gdynia
Posty: 232
Motocykl: RD07a
pióro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 31 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majki Zobacz post
Mam takową zabawkę od gwiazdki. Jak narazie jest bardzo fajny. Żadnej zawiechy ani problemów nie odnotowałem. Test pod kranem przeszedł bez problemowo, upadek z motocykla bez śladu. Nie miałem żadnych problemów z przestawieniem się po nokiach, symbianach czy windowsach, a nawet uważam, że ten soft jest jednym lepszych jakie miałem. Ma całkiem fajne menu i duuużo opcji personalizacji (wszystko co potrzeba może być na tapecie: kalendarz, niezbędne skróty, informacje). Bakteria mogła by trochę dłużej trzymać (przy mocnym używaniu 3-4 dni, przy trochu spokojniejszym z 6 da radę). Kompas nawet pokazuje dobrze, latarka dooobrze świeci, bezprzewodowe słuchawki bardzo ładnie współpracują z tel, aparat wypluwa coś co nawet do zdjęcia jest podobne, gpsu nie sprawdzałem jeszcze. Tylko uprzedzam, jest trochu duży, taka cegiełka, ale dobrze w łapie leży.

Za taką kasę uważam, że tel jest super.
czy te słuchawki bezprzewodowe to w komplecie czy sobie dokupiłeś i czy oprócz tel i słuchawek jest jakies cos do wetkniecia czy tak po prostu same odbierają
__________________
Jak twardy jest Twój sprzęt...?
pióro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem