Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2019, 14:18   #75
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 53 min 23 s
Domyślnie

Może małe pytanie:
Poszukiwany zestaw gum w rozmiarach 90/90-21 120/90-18 (do DR350 i XR400). Opony mają być na asfalt i w teren (dojechać do Rumunii lub Czarnogóry/Albanii vmax <120km/h) a potem jazda po krzakach z namiotem. Do tego jeszcze jakieś jazdy po okolicznych szutrach w weekend itp. W XR i w DR są lub będą jeszcze koła SM, więc typowo na miasto/tor będą inne opony.

Znalazłem takie typy:
Dunlop D606 często polecany, również z mt21 na przód. Wada 606 to cena, około 450zł za tył i słaba dostępność (mało tego na allegro widzę). Na oponeo widzę że jest na średnicę 21 ale nie ma żadnego info z jakiego roku, czy cokolwiek. Pytanie czy warto tyle płacić za kapcie?

Z tego co czytałem to komplet z Pirelli MT21 nie zbiera najlepszych opinii.

Znalazłem jeszcze Dunlop D952, niby bardziej agresywna niż 606, ale cena wydaje się bardzo fajna. Pytanie ile to przejedzie po asfalcie?

Kenda 270 wydaje się być bardziej onroad a chciałoby się mieć bardziej offroad. Cena ok i prawdopodobnie przebieg na tym będzie spory.

Może jest jeszcze coś wartego polecenia? W Afryce jeździłem z Karoo3 i wymiana opony z tyłu co 6kkm była normą, tutaj może być podobnie jeśli opona byłaby w cenia <300zł.
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem