Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.07.2017, 10:38   #150
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,390
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 godz 26 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zet Johny Zobacz post
Mam MSR whisperlite international i jestem zadowolony ale ostatnio zapragnąłem na wyjeździe samochodowym żeby się się napić własnoręcznie zrobionej kawki w kawiarce i mieć pewność jakości (różnie to na stacjach bywa z jakością kawy). Przydała by mi się np. kuchenka taką jaką mam tylko w wersji Uniwersal (na różne rodzaje paliw a główny atut to że kartusze gazowe też).
Czasami mi przeszkadza w tej co mam sposób rozpalania. Na benzynie na początku trochę dymu jest. Ale jak już się rozpali to "moc jest z nami". Czasami ta moc jest za duża gdyż jajecznica dla 3 facetów była trudna do ogarnięcia gdyż ciężki w regulacji płomień chciał mi zepsuć posiłek.Niestety cena nowej MSR Whisperlite Uniwersal jest dosyć duża. Zastanawiałem się także nad kuchenką na kartusze Optimus Vega - stabilna z kartuszem na wężyku.
Ale przecież MSR Whisperlite jest na paliwa płynne i kartusze. Dodatkowo do MSR XGK dodawany jest w sprzedaży (nie wszędzie) kit z dwoma dyszami, żeby można było na naprawdę wszelkim płynnym ścierwie palić.
Czyli z tego, co mi się wydaje potrzebujesz dokupić drugą dyszę i będzie git.
Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła

Ostatnio edytowane przez Novy : 18.07.2017 o 11:09 Powód: Literówka
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem