Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.08.2019, 23:36   #23
Ascona
 
Ascona's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Athboy, Irlandia
Posty: 373
Motocykl: RD07a
Przebieg: 64015
Ascona jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 7 godz 27 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lakrua Zobacz post
http://www.otomoto.pl/oferta/hyundai...-ID6Cr2iH.html
Hey. Koniec końców będzie to i20, w sobotę jadę oglądać.
Siemanko!
Mam na stanie i20 z 2015 z dieslem 1.1. Autko kupiłem z nalotem poniżej 40kkm Od tamtej pory przejechał już następnych 40kkm i nic się z nim niepożądanego nie dzieje. Wewnątrz bardzo przestronne, widoczność i ergonomia bardzo dobre. Siedziska foteli najdłuższe chyba jakie w swojej karierze kierowcy spotkałem. O silniku nie będę pisał bo Twój będzie inny. Dodam tylko coś z nim być może związanego. Miałem dwie Kia Venga z silnikami 1.4 benzyna. Jako że Hyundai/Kia to praktycznie jedna rodzina, silniki mogą (ale nie muszą) być podobne/takie same. Benzynowe 1.4 siedzące we wspomnianych Vengach to jak dla mnie jakieś wielkie nieporozumienie. Mułowate, paliwożerne, trudno mówić o elastyczności motoru 1.4, ale tam to zupełnie tego nie było... Na zdjęciu z linka, który podałeś, silnik wygląda niestety niemalże identycznie. Przejedź się tym autem nieco dalej niż tylko kilka przecznic i z powrotem. Na spokojnie przeanalizuj czy ten motor na pewno Cię zadowala.
Moje pisanie nie ma na celu odwiedzenie Cię od pomysłu zakupu i20, ale uczulenie na ten jeden aspekt związany z jednostką napędową. Dla zobrazowania całej sytuacji napiszę tylko to, że moje i20 z maciupeńkim, trzycylindrowym klekotem 1.1 jest demonem prędkości w porównaniu do Vengi 1.4 benzyna! A przy tym zużywa aptekarskie ilości ropy a nie 8 litrów beny przy emeryckim przemieszczaniu się z punktu A do punktu B
Powodzenia z zakupem!

Pozdrawiam!
Ascona
Ascona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem