Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.04.2017, 10:25   #21
ofca234


Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 338
Motocykl: XChallange
ofca234 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 2 godz 25 min 10 s
Domyślnie

yeoup - podziele się z Tobą swoim patentem,

mój zestaw na każdą podróż (właśnie dogorywa - będę szedł.w używki Revita albo RST Adventure), z którego jestem zadowolony - sprawdza się od 4 stopni do 45 stopni. wszystko sprawdzone na sobie.

Revit Defender (*)
Jeansy motocyklowe
Spodnie Modeca Quebec Pro (*)
Dwa polary z decathlonu
spodnie z gore z armyworld + jakaś kurtką wędkarska za 10 pln (zestaw przeciwdeszczowy)
bielizna terminczna, z decatholonu

(*) w podróż nie biorę podpinek, tylko membrane od kurtki. (od spodni nie).

jeden polar jest xl (mój normalny rozmiar) i jest bardzo gruby. drugi, jest cienszy (pseudosoftshell), tak abym spokojnie dało się założyć jeden na drugi. oba mieszczą się pod kurtkę.

spodnie z gtx to ochrona przeciwdeszczowa, ale jak jest bardzo zimno traktuje je jako kolejną warstwę. Zakładam bieliznę terminczą, spodnie moto i spodnie z gtx i już jest ciepło. gdy jest więcej niż 25-28 stopni zakładam jeansy motocyklowe.

dla mnie kluczem jest kozacka wentylacja kurtki czyli musi mieć duże panele na klatce i być jasne.

spodnie wytrzymały od 2011 (w tam czasie bałkany, Gruzja, jeszcze raz bałkany, Kirigistan na kołach w jedną stronę, Bośnia, i znów bałkany, Iran w jedną stronę na kołach, Białoruś), kurtkę rok później (czyli od Gruzji). Czyli całkiem sporo.

ps. edit: kurtka z gore była szczelna dopóki się gore nie przetarło. a przetarło się od ochraniaczy na barkach i plecach (pewnie camelbag dołożył swoje).

Ostatnio edytowane przez ofca234 : 28.04.2017 o 10:30
ofca234 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem