Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.01.2017, 02:49   #5
ATomek
 
ATomek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,561
Motocykl: RD07A
Galeria: Zdjęcia
ATomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 6 dni 12 godz 21 min 42 s
Domyślnie

Zmarł człowiek, motocyklista, któremu wiele zawdzięczam.
Dzięki Niemu dojechałem do miejsc, o istnieniu których nie wiedziałem i gdzie oprócz radości i spełnienia było mi wstyd, że jestem tam dopiero teraz.
Pomógł mi rozwinąć moją pasję.
Dzięki Jego inicjatywom poznałem wielu ciekawych ludzi i jestem też tu, na tym forum.

Polska emigracyjna i ta rzeczywista czasami się bardzo różnią, ale to nadal jedna wspólnota. Mimo podejmowania moim zdaniem nie zawsze dobrych decyzji, Wiktor pozostanie w mojej pamięci wytrwałym krzewicielem hasła ,KOCHAM POLSKĘ i TY JĄ KOCHAJ'



wiktor w.jpg



'Już czas Komandorze Wiktorze Węgrzynie. Pędźcie na koniach skrzydlatych w motocyklowej wyprawie. Pędźcie i nieście ze sobą naszą miłość, nasze tęsknoty. Nieście wiadomość, że Polska te ziemie ojczyste pamięta, kocha i zawsze będzie kochać i miłować. Pędź Wiktorze z całą skrzydlatą drużyną motocyklową. Nieście z Polski modlitwę sercem i darami, które wieziecie dla Polaków. Mówcie, że ich kochamy. Pędźcie, a ponieważ zaczynacie od Lwowa, od mojego Lwowa, mojego najukochańszego Lwowa, proszę was stańcie przed obrazem Matki Boskiej Łaskawej w katedrze i powtórzcie jej słowa, które powiedział król Jan Kazimierz 400 lat temu "Matko Boża, Królowo Korony Polskiej, módl się za nami", a po latach w roku jubileuszowym powtórzył prezydent Lech Kaczyński. Pędź Wiktorze, nieś w świat Polskę świętego Millenium.

Pędź, pędź, pędź Wiktorze'



Ksiądz Zdzisław Peszkowski, Kapelan Rodzin Katyńskich i Pomordowanych na Wschodzie.
ATomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem