Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.02.2009, 22:15   #9
e200g_
 
e200g_'s Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Bartoszyce
Posty: 366
Motocykl: RD07a, WSK 125, SH 125i ABS
e200g_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 3 godz 13 min 16 s
Domyślnie

Również szukałem "idealnych butów motocyklowych" i po przejrzeniu nieskończonej ilości ofert producentów motocyklowego obuwia doszedłem do wniosku, ze ciężko będzie. Po zastanowieniu się sięgnąłem zupełnie gdzie indziej i dzisiaj sprawiłem sobie takie oto buty:

Raichle All Degree Lite Gtx (B1)

a dodatkowo do nich, jako uzupełnienie,

Trekmates Caringorm Gore-Tex Gaiter

do obejrzenia tutaj:

https://www.cotswoldoutdoor.com/webp...N=&MENUSTATE=N


Pomyślałem, że i tak trzeba ze sobą zabrać jakieś dodatkowe obuwie oprócz tego w którym się jedzie. Teraz w tych będę jechał i będę mógł chodzić i w ogóle będzie cudownie.

A tak poważnie, to są to typowe buty, do chodzenia po górach, podeszwa twarda i wytrzymała, góra buta również twarda, a co za tym idzie, nie będą bolały palce przy zmianie biegów, dobrze chroniące stopę i kostkę przed urazami, super wyprofilowane, wkładki żelowe i rozmaite "memory foam", membrana gore-tex, która w połączeniu ze spodniami gore-tex oraz z tym fikuśnym ochraniaczem (również gore-tex, link powyżej) stanowią zestaw w 100% nieprzemakalny !!! Jak trzeba będzie gdzieś podejść, czy pchać moto przez jakiś czas/odległość, to nie powinno być z tym problemów, są naprawdę bardzo wygodne, jeśli można tak napisać o butach do chodzenia po górach. Kupiłem te buty z myślą o jeździe raczej wyłącznie lub w większości po asfaltach oraz po tzw. "lekkim terenie".

Do jazdy w "terenie" mam Alpinestars TECH 3. Buty, które jakbym miał jeszcze raz kupować buty w teren, to kupił bym właśnie takie. Mocne, wytrzymałe i solidnie zrobione. To tyle, Ament.
__________________
...to jest wprost niezbyt mądre, ale w samym założeniu mądre.

Ostatnio edytowane przez e200g_ : 18.02.2009 o 22:26
e200g_ jest offline