Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.02.2020, 12:18   #510
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

To że kable będą sprowadzone do szafy jest jasne dla elektryka któŸy za niedługo będzie. Problemem dla mnie jest skala zaproponowana przez znajomego, na przykład telewizja to dla mnie głównie internet i naziemna.
Już po wizycie, pierwsze to zauważył fajnie poprowadzony kabel od rolet, który powinien wchodzić według sztuki elektrycznej na wysokości sterowania a panowie budowlańcy przewiercali się tam gdzie jest kaseta i nie bardzo wiadomo co z tym kablem zrobić na tej wysokości. Generalnie nie jest prosto z kablami bo tej części projektowania domu poświęciliśmy zero czasu, jednym słowem będzie porządnie ale bez wodotrysków. Padło pytanie o uziemienie i pan się zdziwił jak zostało zrobione, bo jest przy słupie energetycznym . Pan pytał o bednarkę której nie ma, jest tylko ta do instalacji odgromowej. Nie zostało też przemyślane gdzie będzie jakiś kontakt na zewnątrz, a chciałbym ładować auto, na szczęście w pomieszczeniu gospodarczym mam zapasowe przejścia pod fundamentem, które miałem zaślepić to je wykorzystam teraz do wyprowadzenia kabla. Poleciałem też trochę w nieskrępowaną konsumpcję, słuchawki, motocykl a kredytu jeszcze nie ma , kupka też się kończy. Może ktoś potrzebuje CHF?

Ostatnio edytowane przez consigliero : 14.02.2020 o 19:10
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem