Wątek: Nolan n103
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.07.2008, 19:50   #18
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał e200g_ Zobacz post
Czy możesz napisać coś więcej na temat tego kasku, tez sie zastanawiam nad jego kupnem, a opinii jak na lekarstwo Jak sie sprawuje zapięcie i czy blenda nie opada sama z siebie No i ogólne warzenia z użytkowania
No troche opinii o nim bylo

Chyba wszyscy sie zgodza, ze jest dobrze (albo i lepiej) wykonany, ze jakos nie czuc ciezaru (mimo ze swoje wazy). Co do blendy to jest roznie - moja nigdy mi nie opadla, to samo sie tyczy szczeki. Wentylacja jest bdb. To samo moge powiedziec o zapieciu.
Natomiast jak DOBRZE popada to przynajmniej w moim dostaje sie woda miedzy wizjer a pinlock, i moze byc fajnie
Cos tez spierniczylo mi sie z podnoszeniem/opuszczaniem blendy - otoz czasami nie chuchu nie moge jej opusic, cos tam w srodku nie zatrybi.. ale wystarczy dac se siana i sprobowac ponownie i o dziwo sie opuszcza. Podnoszenie blendy zas dziala mi tylko jak mam zdjety kask, na lepetynie cos sie blokuje z prawej strony i dupa - trza reka podnosic. Ale ja zaraz po zakupie przypierniczylem zdrowo bania o asfalt, o dziwo tylko lekko sie wizjer z boku zarysowal i tyle strat zewnetrznych - ale moze cos kleklo w srodku.. kto wie..

Ogolnie ja jestem z niego zadowolony - jest komfortowy, i moge go zalozyc i zdjac majac patrzalki na nosie
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem