Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.02.2009, 10:17   #29
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,451
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 6 godz 10 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Nie zrazaj sie . Jesli masz checi to powoli sie to utrze.... Dales sygnał za kilka tygodni zobaczysz czego chca czarnuchy...
opuszcza...
Puszek, za duży jestem aby się zrażać. Klika rzeczy w życiu już robiłem dla "ludu" i wiekm "czym kaczka wodę pije"

Chodziło mi o proste wypełnienie ankiety, a tymczasem otrzymuję stek niemożliwych do zrealizowania propozycji. Nie dziwię się, że Elutka po koszulkach wymięka, czy inni dobrzy ludzie chcący coś zrobić.

Z jednej strony Czarnuchy szukają zamiennika do uszczelniacza, który w serwisie kosztuje 15 zł, a z drugiej proponują kalendarze A2 w ilości 52 stron.

Kto ma za to zapłacić? Idąc prostą kalkulacją kalendarz mający być 2 razy większy niż tegoroczny i mający 52 kartki po cenie tegorocznego będzie kosztował - (15/12)*2*52= 130 zł.

Pytam się jeszcze raz - KTO ZA TO ZAPŁACI? Oczywiście zaraz znajdzie się jakiś mądrala i napisze, że on.

A potem będę sobie tapetował ściany kalendarzem AT.

Jeżeli znajdzie się kilkuset takich mądrali i kasę dadzą z góry to wrócę do robienia kalendarza.

Moja propozycja była skierowana do typowego Czarnucha, który zazwyczaj śpi w namiocie, jeździ do Czarnogóry i liczy się z kasa. Natomiast z propozycji tu uzyskanych wynika, że kalendarz AT to dzieło sztuki ze złoconymi inskrypcjami na szlachetnym papierze czerpanym pozyskiwanym ze świerków południowej Finlandii.

Ponawiam pytanie - KTO TO KUPI?


@Jarek PW.
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem