Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.11.2010, 21:35   #17
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Co do opon to ja skorzystam z pozycji drugiej albo trzeciej z drugiego posty w tym temacie.
A co do wiz to do Rumuni znalazłem coś takiego:
Wiza, przepisy wjazdowe
Obywatele polscy mogą wjeżdżać do Rumunii i przebywać w niej przez 90 dni,
liczonych w ciągu 6 miesięcy od daty pierwszego wjazdu, oraz przejeżdżać
tranzytem przez terytorium tego kraju na podstawie paszportów lub dowodów
osobistych. Obywatele RP korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób
w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
info zaczerpnięte z tej strony.
Cytat:
Dobra zacząłem już dokładniej obmyślać trasę a więc granice polsko-ukraińską przekroczylibyśmy w Krościenko następnie przekroczenie granicy ukraińsko-rumuńskiej odbyło by się w Sighet potem trzeba by dojechać Sebes gdzie zaczyna się droga DN76C(transalpina) po ukończeniu jej przeprawa do Bukaresztu. Link do mapy(wyznaczona oczywiście asfaltem ale daje zarys tego fragmentu).
I teraz pytania:
-co myślicie o takiej kombinacji?
-czy umieszczać jeszcze jakieś punkty wyprawy po drodze do Bukaresztu? (POMÓŻCIE W ZAPLANOWANIU TRASY)
-czy transalpina nadal wygląda tak jak na tych zdjęciach, czy została już zasfaltowana?
-do którego miejsca kierować się nad wybrzeżem morza czarnego by jechać jak najbliżej wody do samej Ukrainy(wiadomo z campingiem na plaży po drodze? Walić od razu do Muhmadia jak radził Jakubdr750 czy już wcześniej zbliżyć się do lini brzegowej
-jak mam zlokalizować na mapie trasę tranfogarską?

Co do jazdy bezdrożami pomiędzy poszczególnymi punktami wyprawy mam w GPSie opcje "rodzaj trasy: przeprawowy" więc będę na tym polegał tylko muszę pierw zobaczyć jak on funkcjonuje w praktyce. Macie doświadczenia z tym jak sprawują się takie Opcje w GPSach NavRoad?

!!!>CHĘTNI DO WYPRAWY CAŁY CZAS POSZUKIWANI
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze

Ostatnio edytowane przez Hipolit : 25.11.2010 o 21:44
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem