Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.12.2015, 10:51   #35
korek


Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 1
Motocykl: nie mam AT jeszcze
korek jest na dystyngowanej drodze
Online: 15 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirmil Zobacz post
Zbyszek, wg mnie w Twoim transicie ciezko bedzie zrobic spanie dla 4 osob....
Niemniej robienie samemu kampera moze byc bardzo ciekawe.
I wiem,ze potrafisz, bo masz talent i mozliwosci
Sprzedaj swojego transita i kup sobie cos wiekszego - bedziesz zadowolony.

Ja kupilem sobie transita kampera(krotki,ale z maxx wysokim dachem)
I jestem bardzo zadowolony. Spanie dla 4 osob, ogrzewanie postojowe, kuchenka, zlewozmywak, lodowka 12/230/gaz,
Mysle, ze sama przerobka zwyklego busa na takiego kampera by zajela ze dwa miesiace, nie mowiac juz o kosztach- zapewnie koszt wyposazenia to minimum 5000 zl
Witam, jestem tu nowy, znalazłem to forum szukając wiadomości na temat ludzi ,którzy sami sobie przerabiają blaszki na kampery. Wcześniej znalazłem też coś takiego o czym piszesz, czyli krótkiego transita z podwyższonym dachem , rocznik 1997,przejechane 240000km, 63kW(86).Co sądzisz o takim roczniku i przebiegu tego auta? Cena 3000euro.Dodam,że z żoną w 2tygodnie przemieżamy średnio 6000km , tak że nie stoimy w jednym miejscu. Trochę mało zdjęć z wnętrza auta ale jak do tej pory jeździmy octavią kombi i dajemy radę (w ostatnich latach jeżdżąc po Albanii i Grecji tylko raz rostawiliśmy namiot będąc 3 dni w jednym miejscu w Albanii a tak to śpimy w aucie)to przesiadka do takiego auta to jak zamiana hostelu na 5gwiazdkowy hotel:-)I jak ze spaniem na dziko i po parkingach nie przyczepiają się ,że to kamper i nie wyganiają na pola campingowe?Pzdr
korek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem