Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.01.2018, 14:02   #14
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,787
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 1 dzień 19 godz 8 min 40 s
Domyślnie

Panowie sytuacja wygląda tak ze potrzebujemy min 3 kierowników aby wyjazd doszedl do skutku. Maksymalnie oprócz naszej trójki 6 lub 7 w zależności od rodzaju pojazdu przeznaczonego na transport ale waga zestawu jest ważna wiec jak będzie nas w sumie szóstka kolejne zgłoszenia będziemy weryfikować pod kątem masy zestawu. Na miejscu nie mamy planu podróży cała grupą. Jeśli ktoś będzie chciał jechac sam czy we dwójkę w krótszym wymiarze czasu to proszę bardzo. Kończy wcześniej, odstawia moto na bazę w Bijsku i leci do domu. Nie ma sprawy. Wizy każdy załatwia we własnym zakresie. Ja nie organizuje wyprawy żeby była jasność - ja tylko szukam chętnych na dołączenie się do transportu motocykli w pobliże granicy mongolskiej. Dolot we własnym zakresie z tym ze musimy dogadać termin dotarcia na miejsce aby nie blokować przewoźnika.
Proszę o przemyślane decyzje bo muszę zapewnić minimalna liczbę pojazdów do transportu. Oczekuję że jak ktoś zgłasza akces to na sztywno (oczywiście uwzględniając nieprzewidziane czynniki losowe). Nie oczekujemy odpowiedzi natychmiastowych czy wstępnych deklaracji więc proszę aby deklaracja była pewna na 100% bez uzależniania wyjazdu od kasy, przygotowania moto czy choroby psa bo to niepoważne.
Szacunkowy koszt całkowity wyprawy to ok 9 tys.

Ostatnio edytowane przez Emek : 24.01.2018 o 08:11
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem