Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.01.2021, 20:27   #1
Para
 
Para's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Dublin
Posty: 140
Motocykl: RD07
Para jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 27 min 3 s
Domyślnie 1997 Honda Africa Twin XRV 750 RD07B

Witam serdecznie,

Moja historia z Africa-Twin rozpoczęła się od momentu kiedy wynajałem RD04 na urlopie w Madagaskar.




Przejechałem pół wyspy obładowany kuframi po brzegi z pasażerem w upale 40+ stopni, często przez wiele, wiele kilometrów na rezerwie bez możliwości zatankowania. Motocykl sprawił się niesamowicie, bez problemu pokonywał codziennie kolejne setki kilometrów zawsze pozytywnie mnie zaskakując.

Po powrocie z urlopu myślałem już tylko o jednym... musze kupić Hondę Africa-Twin

Moja historia motocyklowa, to m.in Aprilia Tuono V4 1100cc, KTM 1190 Adventure R, jak również CB740k z 1972 roku... jednak po urlopie myślałem tylko o posiadaniu AT... dziś moje marzenia się spełniły bo właśnie odwiedził mnie kurier. Motocykl zakupiony z Niemiec, 43tyś km i pełna historia serwisowa. Mam nadzieje, że przede mną wiele uśmiechniętych kilometrów Pozdrawiam serdecznie wszystkich właścicieli Africa Twin i mam nadzieje, że dzięki tym forum bede w stanie pogłębić swoją wiedzę o tym jakże ciekawym i kultowym już motocyklu.

Para jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem