Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.08.2017, 19:59   #80
henry
 
henry's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: INOWŁÓDZ tel - 504894578
Posty: 326
Motocykl: RD03
henry jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 3 godz 46 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hetman Zobacz post
Nikt nie zbawia świata. Liczą się sportowe fakty, a nie pitolenie i slitfocie. Dojechali do Peczory i na tym się skończyło. Nikt nie wjechał do Workuty na motkach. Wiec to była tylko wycieczka, a nie wyprawa. Nikt nie robi z tego problemu. Temat jest cały czas do zrobienia. Bo samo wejście do obozu pod Mount Everestem nie oznacza zdobycia góry. Liczy się również styl zdobywania, bo ten kto ma więcej kasy, może sobie wynająć Szerpów. Czy ktoś kiedyś zrobi Workutę? Czy Workuta okaże się Everestem motocyklowym? Nie sądzę. Odróżnij krytykę od realizmu i będzie gicio. Przeczytaj również kto założył ten wątek i jaki był jego cel w pierwszym poście kilka stron wcześniej. Nie był to Henri, ale Mateusz. Widuch. Mateusz porzucił projekt, a Henri się tylko do niego przykleił. Tam był dość jasno określony cel:
Uchta -Uscinsk - fragmentami drogi - ok 500 km - motocyklem
Uscinsk - Vorkuta - 400km - bez drogi, bardzo wymagający teren - motocyklem
Trzymajmy się wiec faktów.
Od początku.
To nie ja podpinałem się pod temat Mateusza Widucha, mnie tu nie było, zostałem wywołany do tablicy przez innych. Mój temat związany z tą podróżą, jest na innym Forum, gdzie obowiązują trochę inne zasady, gdzie nikt nikogo nie ocenia, czy dał dupy czy może jednak nie.
… a ponieważ nie biorę udziału w żadnych zawodach i z nikim o nic nie rywalizuję, to ja ustalam dla siebie zasady co jest słuszne a co nie, gdzie i kiedy pojadę, z kim pojadę i kiedy wrócę. Mam nadzieję, że wiesz gdzie mam czyjekolwiek zdanie na temat, czy to była aby „wyprawa” czy tylko wycieczka, czy gram fair, czy jestem uczciwy czy nie. Jak dla mnie, każdy mój wyjazd można nazwać spacerkiem z palcem w ….. , jest mi to absolutnie obojętne. W związku z tym, że „góra” nadal pozostaje niezdobyta masz przed sobą cel. Ustal zasady i jedż, ja na pewno nie będę oceniał w jakim stylu to zrobiłeś.
Powodzenia życzę.
henry jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem