Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.10.2016, 11:12   #18
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,765
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 6 godz 7 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
Pliki o których piszesz są jakoś dostępne online żeby zrobić swoje próby, czy masz je kupione/prywatne?
Garminowe mapy składają się z małych fragmentów, czegoś w rodzaju kafelków czy puzzli, system Garmina potrafi obsłużyć jakieś 3000-4000 tysiące takich elementów łącznie na wszystkich mapach w urządzeniu i na karcie. Niestety nie znam dokładnej wartości, czytałem różne dane. Dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że każdy twórca map dzieli je sobie na fragmenty według własnego widzimisię.

Jak rozumiem masz mapy w pamięci urządzenia. Czy kasujesz je wkładając kartę pamięci, czy w Garminie są jednocześnie mapy w urządzeniu i na karcie? Jeśli tak, to obstawiam przekroczenie wspomnianego limitu. Jeśli mapy w chwili sprawdzenia są tylko na karcie, będę dalej szukał przyczyny. Nie mam 64s ale postaram się zasięgnąć języka i coś doczytać. Począwszy od tego modelu Garmin zaczął zwalczanie pirackich map, widziałem przeróżne przypadki zachowania softu z odrzucaniem oryginalnych map Garmina włącznie. Ot, uroki stopniowej komplikacji urządzeń. Siłą rzeczy wraz z funkcjonalnością rośnie ilość rzeczy które mogą się spieprzyć
Neo, mapy są stąd http://garmin.openstreetmap.nl
Dla przykładu Ukraina w pliku .img
Mam Zumo 590 LM, które bez problemu czyta mapy z karty pamięci. 64S już tych map nie widzi. Wgrałem najpierw mapy na microSD i garmin ich nie widział. Po transferze do urządzenia wsio w pariadkie i mapy są czytane. Nie mam już miejsca na wgranie Rosji do pamięci urządzenia a w podróży raczej komp będzie zbytecznym balastem stąd chciałbym aby mapy z karty były widoczne w 64.
Spróbuję tak jak sugeruje Rambo wgrać mapy na kartę o mniejszej pojemności i zobaczymy czy będzie OK.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem