Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.11.2017, 18:21   #22
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał DanielCRF Zobacz post
Kiedyś rozważałem podobne działania ale spodziewałem się , że odpowiedzi podobnych do powyższych. Prowadzać działalność wychodzę z założenie, że najlepiej wychodzi jak najmniejsze angażowanie własnych zasobów a jak najwięcej korzystania z usług już dostępnych na rynku po jak najniższej cenie.

Moim zdaniem gdybyś uzgodnił z większym przewoźnikiem transport kilkudziesięciu motocykli w jednym okresie i po prostu zadbał aby ten transport był pełen więcej osób skorzystałoby bo cena byłaby dużo niższa a i Ty mógłbyś zarobić więcej.

I nie ukrywajmy większą szansę będziesz miał przy dalszych kierunkach.

Spójrz na przykład wyjazdów z Motormania. Przewóz motocykla do Malagi w obydwie strony 1450 zł netto.
Wszystko prawda.
Ja mam już auto, bo chciałem je mieć zanim przyszedł pomysł na "dorobienie sobie" a więc duży koszt odchodzi ale...zostają koszty licencji, OC, lawety, amortyzacji zestawu, serwisu, części, podatków, składek i... trzeba jeszcze coś zarobić na waciki

Z drugiej strony nadal na rynku powstają firmy...mniejsze - które znają "klimat" ale nie są korpomaszynami. Ja nad dużymi mam przewagę w elastyczności terminów i warunków, jestem jak kajak względem Titanica a przeciez sporo osób z tego i innych for lubi kajaki
Na razie ankieta "wisi" parę godzin i już teraz pojawiły się głosy "zainteresowania" choć oczywiście są i "przeciw". Każdy głos jest dla mnie bardzo istotny i postanowiłem przyjąć założenie, że jeśli w sumie będę miał ich (wszystkich) 150, wtedy przyjdzie czas na wnioski i dalsze decyzje a więc dziękuję, że Wam się chce i proszę o jeszcze

EDIT: Ta cena jest TYLKO wtedy, jak wykupisz z nimi wycieczkę za parę "tysi" Nie mają transportu z tego co widzę bez "wycieczki" i do tego dane z tego co widziałem z 2013 roku a więc lekko nieaktualne

Ostatnio edytowane przez mirkoslawski : 14.11.2017 o 18:59
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem