Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.08.2014, 20:58   #7
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 48 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał SUb Zobacz post
Fajny filmik, chociaż do pełni szczęścia brakuje tylko motocykli Co do konkursu to Black Keys jak nic maczało w tym palce...
Lenka - póki co niestety nie mam kompa aby zdjęcia chociażby przejrzeć - tablet i telefon nie dają rady .

SUb - nie jednak nie zespół (chociaż w latach 70- tych był BC - ale to nie to. Jest taki Program TV - od niego się zaczęło. Moto będą i to offowe (filmik z założenia miał być o chodzeniu).

Co do samej opowieści...

Wstępniak będzie.

Relację dedykuję Lenie i Wojtkowi - za Porto . Może to nie Bursztynowa Komnata - ale zawsze to jakieś rozwiązanie "tajemnicy" - tutaj: mojego małego przebiegu w Afryce .

START.

2012. Mija kolejny rok życia... Rozpakowuję graty po powrocie z Kambodży i jak każdy z nas myślę o jednym - GDZIE, JAK i KIEDY DALEJ. Codzienne wstawanie do pracy męczy...pomysł - zmiana jej. Kilka tygodni później w nowej pracy:
...
- Czy ma Pan jeszcze jakieś oczekiwania od korporacji? - Padło kurtuazyjne pytanie.
- Tak jedno.
- twarz przyszłego pryncypała oblała się zdziwieniem...: - Jakie ?
- Potrzebuję raz w roku wolnego przez miesiąc.
- zdziwienie adwersarza wzrosło: - miesiąc To sporo jak na nasze standardy, zobaczymy co się da zrobić...


Wiem jedno po Azji chcę Ameryki Południowej!! Kolumbia, Ekwador, Boliwia, Peru, Chile - Kolejność losowa.
W naszym (mało komu zrozumianym) stylu planujemy wyjazd na następny rok. Październik 2013 - impreza. Lekko oderwany od realiów świata dostaje SMS od przyjaciółki: Są tanie loty do.... Birmy, na miesiąc". Nie wiem ile Boliwii jest w Birmie, ale stępiałym od napitków ruchem dłoni piszę SMS do już zaprzyjaźnionego szefa - odpowiedź szybka: "€žJedź! Poradzimy sobie"€.

Kupujemy bilety... dowiaduję się, że wylot w kwietniu 2014... Powrót w Czerwcu! Poczekamy sobie . Jak się okazało była to najłatwiejsza z czynności przed wyjazdem... Bo teraz rozpoczyna się przygoda z ...wizami...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Wybieramy Lot.jpg (64.5 KB, 769 wyświetleń)
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 25.08.2014 o 21:05
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem