Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.10.2023, 14:28   #9
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,835
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 1 godz 25 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
Będę przelatywał w okolicy Tarnowa w sobotę. Jeśli do tego czasu będzie temat aktualny to postaram się obejrzeć.
Rozumiem, że jesteś nastawiony na ten model i tą markę? Bo tak patrząc trzeźwo, to za 9 tyś można znaleźć naprawdę ładną hondę sh125. Te chińczyki niby mają dobre opinie, ale nie znam nikogo, kto by jakimkolwiek klonem hondy sh zrobił 50 czy 60 tyś i mógł się jakoś autorytatywnie wypowiedzieć na temat trwałości takich moplików.
Spytaj jeszcze Adagio- on tam czasem krąży w okolicach Tarnowa a o skuterach ma pojęcie, to by najlepiej Ci to zdiagnozował
Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
Pomijając kwestie trwałości to SH jest dużo bardziej popularne i nie ma kłopotu z używanymi częściami jak się jakiś plastik połamie.
Zależy po co komu skuter- jeśli do okazjonalnej jazdy na małych odległościach, to można iść w tajwańsko/chińskie marki jak SYM, Keeway itp. Jak to ma być tłuczone codziennie na dojazdy do pracy to jednak szukałbym czegoś sprawdzonego i pancernego.
https://www.olx.pl/d/oferta/skuter-h...&sliderIndex=6
Tak na szybko popatrzyłem na olx- wybór spory. Ten egzemplarz mam 20 km od domu- mogę go obejrzeć we wtorek bo będę w tamtych stronach na rehabilitacji.
Bardzo chetnie skorzystam z ogledzin tej Hondy.
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem