Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.02.2022, 00:39   #3
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,916
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 9 godz 2 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
Bryy..

Nie jest to samochod forumowicza, motocykl w sumie tez nie, ale juz blizej motocyklom niz samochodom.
Koledza chwala sie elektrycznymi samochodami, to ja tez pochwale sie elektrykiem. To jest elektryk na miare moich mozliwosci ! Wiecie co ja robie tym elektrykiem ? Ja otwieram oczy niedowiarkom
To żeś się Pan ukrywał Bez mała jak ta grupa co na cycatych jeździ.
No ale nie dziwię się. Bo przyznać się tutaj, że się czymś na prąd jeździ to jak wyrok w zawiasach

Dzięki za obszerny opis. Mam nadzieję na kontynuację

Jak to z legalnością tego typu transportu w PL jest? W UK to bardzo popularny lecz niestety w większości nielegalny środek transportu. Nie wolno oficjalnie taką e-hulajnogą jeździć po chodnikach czy ścieżkach rowerowych, bo jest traktowana jako "pojazd z napędem". Z drugiej strony aby "pojazdem z napędem" poruszać się legalnie po drodze trzeba mieć prawko, badanie techniczne, opłacić podatek drogowy i zarejestrować taki pojazd. Policja tutaj się za bardzo nie czepia tego, no ale wystarczy jakiś wypadek i można mieć ciepło...

Cytat:
Crucially, ately owned scooters are restricted for use solely on ate land with the permission of the land owner. It is illegal to use a ately owned e-scooter on pavements, cycle paths or roads at present.

Under current UK law, e-scooters are classed as "powered transporters" and as such are treated in the same way as motor vehicles, so pavements and cycle paths are strictly off limits. In turn, for road use, they would have to meet the same requirements as cars and motorbikes and have the correct MOT, tax, insurance, licence and construction techniques, which currently is virtually impossible technically and financially.
Choć wiele miast stara się to ogarnąć i u mnie w mieście jest pełno stojaków ze e-hulajnogami Voi, które jako jedyne są legalne.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem