Wątek: Yunak
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.03.2013, 15:39   #31
tomekc
 
tomekc's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tuchów / Redditch
Posty: 615
Motocykl: nie mam AT jeszcze
tomekc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 17 godz 22 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
przesadzasz. Przynajmniej marka trwa. Jeśli jesteś takim patriotą dlaczego jeździsz japońskim motorem a piszesz na tajwańskim komputerze z klawiaturą z Chin?
Jak marka trwa, skoro jakis chinczyk to klepie, a junak to tylko napis na moto Gdzie tu tradycja marki, i to nie ma nic wspolnego z patriotyzmem. Po prostu nie gra mi to historyczno-motoryzacyjnie ot co. Ale w epoce kiedy jaguar/land rover, aston martin, volvo i inne marki ktore odegrały znaczaca role w historii motoryzacji nie oparly sie rynkowi i nalazea do zlotych -nie ma sie chyba czemu bardzo dziwic. Pracujac od kilku lat w przemysle motoryzacyjnym (w firmie bedacej podwykonawca w/w) osobiscie jestem zaszokowany podejsciem do jakosci podzespolow. Poza papierami slowo "jakosc" nie am zadnego znaczenia, a szef kontroli jakosci to najwiekszy wrog kierownika produkcji.............Jak z tego ma powstac cos dobrego po zlozeniu w calosc Nawet przerobienie klasycznego Range rovera z luksusowego ale jednioczesnie dzielnego w terenie (po modach prawdziwego off roader-a) w gownianego suw-a do wozenia dzieci dos zkoly nie pomoze! Temat nie o samochodach, ale nie wierze ze w tym przypadku junaka jest inaczej


p.s jedze japonskim moto, zlozonym w hiszpanii...................
__________________

tomekc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem