Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.05.2020, 16:28   #3
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,248
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 9 godz 10 min 17 s
Domyślnie

W pobliżu Pstrąża masz nieduże jeziorko, miejscowość Kozłów dokładnie. Woda tam była zwykle dość czysta, ludzie co roku tam biwakują.
W miejscowości Wilkocin koło Przemkowa jest dwupoziomowy bunkier. Nie wiem tylko jak teraz z jego dostępnością bo dawno nie byłam.
Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich(w samych Rudawach jest kilka fajnych miejscówek i punktów widokowych)
Ogólnie jak lubisz widoczki i cuda natury to kilka wygasłych wulkanów możesz zaliczyć np Ostrzyca Proboszczowicka, Zamek Grodziec stoi na wulkanie, Wilcza Góra, Organy Wielisławskie, Czartowska Skała( ale do niej bym raczej specjalnie nie zjeżdżała)
Zamek Chojnik, już nie wulkan ale widoki zapewnia.
W Jaworze jest Kościół Pokoju wpisany w Unesco.
W Złotoryi kopalnia złota Aurelia. No i z natury to Wilcza Góra, Wilcza Jama, Skalny Wodospad i Niedźwiedzia Jama. ( wszystko blisko siebie)
W pobliżu Złotoryi w Jerzmanicach Zdrój znajdziesz wiszące tory kolejowe i Krucze Skały.
W Kamiennej Górze są sztolnie Arado.
W Kowarach Park Miniatur a na Przełęczy Kowarskiej nieczynny kilometrowy tunel kolejowy, kamperem go co prawda nie przejedziesz ale rowerem już tak. W Dobkowie jest Sudecka Zagroda Edukacyjna a w Willi Greta można smacznie zjeść.
W Górach Kaczawskich jest kilka single tracków jeśli by Cię to interesowało.

Może coś Ci się przyda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem