Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2017, 18:19   #10
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 32 min 55 s
Domyślnie

O Husce wiem sporo i uważam że to super motocykl, przynajmniej te które miałem takie były. Natomiast nic nie wiem o SWM i nie chodzi mi o suche informacje których można się dowiedzieć na stronie producenta.
Kilka razy podejmowałem temat SWM w gronie znajomych czy kumpli z którymi jeżdżę i każdy popatrzył na mnie ze zdziwieniem mówiąc " pogięło cię chcesz jakieś eksperymenty robić ". Odnośnie ceny za tą trzysetkę z linku to za 23 koła mam nówkę Bete X-trainera i do hard enduro to dla mnie super motorek w cenie kilkuletniego EXC 250/300, Sherco czy Białego Kata, osobiście nie mam dylematów z wyborem.
Interesują mnie opinie praktyków takich co tym jeżdżą dlatego zamieściłem o tym temat. Takie rajdy to poligon do testów, znam człowieka i jego umiejętności co będzie tym jechał. Może w końcu dowiemy sie czegoś .
Jeśli największy producent motocykli na świecie nie jest w stanie ogarnąć sprzęta co by nie musiał sie go wstydzić w Dakarze to wybaczcie że nie wielu jest chętnych uwierzyć na słowo w SWM.
Bez żadnej szydery, to tylko moje przemyślenia.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem