Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.04.2010, 09:16   #17
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ola Zobacz post
Nie wiem co masz na celu, pisząc to co powyżej. "Zielone ubranka" tu zaglądają regularnie i zgodnie ze swoimi, jak widać nekoniecznie pokrywającymi się z Twoimi, przekonaniami "czuwają nad sytuacją". Usuwanie wszystkiego w pień nie zawsze (a raczej rzadko) jest dobrą metodą.

Tytuł zmieniłam żeby łatwiej było znaleźć temat.

BTW - do Tybetu też się podobno nie dało wjechać, jak i do Turkmenistanu wtedy kiedy tam byłam. Tak mi regularnie donoszono. A jednak się dało. Więc nie demotywujcie od razu tych, którzy się zastanawiają na swoimi wyprawami. Może akurat ktoś będzie pierwszy, komu się uda coś, co uchodzi za niemożliwe - przecież tego wykluczyć nie można. To, że powinno się poszukać różnych informacji zanim zada się pytania, to już inna kwesia.

Pozdrawiam
Przeciez chodzi o to by bylo lepiej a nie zeby bylo gorzej, prawda? Greg mial racje, ale mogl to napisac inaczej, Rambo najwyrazniej uwaza, ze jak Greg byl moderatorem to mozna bylo po nim hasac, a jak jest wielki Lewar i troche mniejsza Ola to juz nie mozna.
Moderatorzy nie maja obowiazku czytac wszystkiego natychmiast po opublikowaniu. Moderatorzy maja swoje zycie, prace, pasje. Nie ma ich non stop przy kompie - dlatego bywa ze glupi post z glupim tytulem wisi dosc dlugo (nie dotyczy to postu kol. Wojcika). Niekoniecznie swiadczy to o tym ze moderator dupa
Mysle, ze Gregowi chodzilo glownie o zmiane tytulu, tez go uwazalem za niefortunny i fajnie, ze go Ola poprawila. Pytaniem na ktore odpowiedzi udzielac nie trzeba jest to czy droga obrana przez 7Grega byla najprostsza i najlepsza do zmiany tytulu
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem