Wątek: Kamera Sportowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2019, 14:59   #1
Lakrua
 
Lakrua's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Zakopane
Posty: 384
Motocykl: NAT
Lakrua jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 23 godz 30 min 8 s
Domyślnie Kamera Sportowa

Potrzebuje urządzenie do nagrywania tego co się dzieje na drodze. Nie nagrywania krajobrazów żeby później chwalić się na FB, nie. Urządzenie ma mi służyć tylko i wyłącznie do nagrywania zdarzeń drogowych, czyli przykładowo jakiś szeryf wymusi mi pierwszeństwo i Buum... W tedy z Szeryfem nie dyskutuje, bo ten mam zawsze racje tylko pyk, policja i proszę sobie wyjaśniać. Patrząc na to co się dzieje na drogach chyba wreszcie dorosłem do zakupu takie urządzenia. Urządzenie będzie montowane do kasku szczekowego, wiec dobrze żeby miało jakieś dodatkowe uchwyty w zestawie, fajnie jak by nagrywało non stop jeśli to możliwe, żebym się nie musiał zastanawiać czy mi starczy pamięci , tylko pyk nic się nie dzieje to automatycznie kasuje stare nagranie i od razu nagrywa się następne. A jak już faktycznie dojdzie do sytuacji krytycznej to wtedy bez problemu zrzucę sobie wszystko na komputer. Fajnie jak by nie kosztowało tylko co GO pro , niech to będzie kamera budżetowa byle zarejestrowała tablice rejestracyjna przeciwnika...
Dziękuje Pozdrawiam
__________________
Taniej kupię, drożej sprzedam
Lakrua jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem