Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2021, 13:32   #14
adamg24


Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 29
Motocykl: RD03
adamg24 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 7 godz 44 min 52 s
Domyślnie

kolego MATIAS:
....nie takiej informacji oczekiwałem, ale doceniam to, że podzieliłeś się ze mną swoją wiedzą!!!..... i uwagami co do FORUM

dzieki Bukowsky...
tak wstępnie sobie te krainy wyselekcjonowałem...myślę, że decyzje będę podejmowal na bieżąco...to najbardziej rozsądne ...

podchodząc do niektórych, powyższych postów z humorem....to dobrze, że nie napisaliście, że mam już siedzieć w tym wieku w domu ....na dupie...ha ha
tak na marginesie uzupelniając wiadomości o mnie to ....
na o2o jeżdżę dopiero od 6-ciu lat....i moje doświatczenie to tylko 50.ooo km,
....szkolenie na trawie! nie powiem zastanawiam się poważnie nad tym...mój brat przeszedl już dwa szkolenia i jest pod wrażeniem wiedzy i umiejetności jakie tam nabył
..dodam, ze ma 73 lata i ubieglego lata zaliczyl trasę 6200km(na moto- info dla niedowiarków i ...), bo tak sobie nieraz jeździmy....pozdrawiam

Cytat:
Napisał CzarnyCzarownik Zobacz post
W Czarnogórze i w Serbii TET na bank ma fragmenty nie dla "seniorów"

TET to asfaltowa droga przez Durmitor, a i TET potrafi iść przez las przeplatany potokami, skałkami, błotem, koleinami, podjazdami i zjazdami. Jak trafimy na deszcze lub upały to robi się jeszcze lepiej.

Na sprzętach 250-400 w tamtym roku, w kilku miejscach mieliśmy problemy. Na klocu 230kg + bagaż + pasażer to tam byłby dramat.

Oczywiście może być senior wyjadacz co poleci ciężkim moto po lesie i potokach, ale to chyba promil moto-seniorów

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
dzięki....skreślam Czarnogórę... i Serbię.....myslałem, że łatwiejsza...widocznie nie dotarłem jeszcze do odpowiednich relacji informacje b.ważne !

Ostatnio edytowane przez Novy : 16.01.2021 o 14:49 Powód: Połączenie postów
adamg24 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem