Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.05.2009, 14:03   #10
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Ja chciałem wykupić takie ubezpieczenie od kosztów leczenia przed wyprawą... ale koszt okazał się jedynie około 14.000 zł od głowy, jeśli zaznaczyło się się opcję wykluczające normalne ubezpieczenia: wyprawa motocyklowa, przejazd przez strefy i kraje w stanie wojny (Sudan) itp więc podziękowałem za usługę..... Trzeba czytać, małym druczkiem, że większość ubezpieczeń nie obejmuje takich wyczynów jak uprawianie sportów motorowych itp...
Chomik - a ja mam np ubezpieczenie medyczne w jednej firmie i ono obejmuje cały świat oprócz USA (chyba do 10 dni leczenia ograniczenie) i jakichś wysp tam już nie pamiętam jakich.
W warunkach wykluczone jest uprawianie profesjonalnych sportów ale podróżowanie już nie. Tak więc niezależnie gdzie jadę (oprócz terenów objętych wojną, rebeliami itd) mam zapewnioną opiekę a w razie konieczności transport.
A czemu to piszę? A temu, że za siebie i rodzinę płacę jakieś 2.500€ rocznie.
I muszę powiedzieć, że działa w przypadku sportów amatorskich na pewno i bez zarzutu, bo spieprzyłem kolano grając w piłkę i bez problemu wszystkie koszty leczenia (operacja, magnet, rekonwalescencja itd) zostały zwrócone lub zapłacone bezpośrednio.
Pozdrawiam
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem