Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.11.2017, 20:55   #16
GONZO 01
 
GONZO 01's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Też
Posty: 66
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: rośnie
GONZO 01 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 5 godz 25 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bigboykr Zobacz post
...Z BMW też się kiedyś nasmiewałem, dopóki się nim nie przejechałem i nie kupiłem nowego ....
Czy sie komuś podoba czy nie BMka rzadzi, a reszta motorków ją goni z lepszym lub gorszym skutkiem. W przysłowiowej dup... mam tzw. prestiż. Z BMW przesiadłem się na NAT - jedzie, ale jakoś inaczej. Nawet obsługa przełączników przy manetkach boli. Honda też to chyba zrozumiała, bo jak widzę w modelu 2018 wprowadza zmiany. Mało znam ludzi, którzy spróbowali BMW gs, kupili i chcieli go zmienić na inną markę.
Daleki jestem od krytykowania za to kto czym i jak jeździ - z kuframi czy bez. W końcu jak w motorku mozna je zamontować to czemu nie, czemu ich nie wozić. Gorzej jak motorek nie za bardzo się pod kufry nadaje a na siłę się je wsadza - piję tu do NAT. Sam wprawdzie nie jeżdżę z kuframi, ale trochę mnie drażni, że mam motocykl który się pod kufry zbytnio nie nadaje. Kufry OEM nadają się jedynie do wsadzenia kasku na postoju.
NAT z samym DCT choćby nie wiem ile miała ustawień trybów jazdy, to bez aktywnego zawieszenia jest jednak kulawa, co czuć na drodze. Myślę, że ten 850gs z rozwiązaniami powielonymi z większego brata zamiesza trochę na rynku.
GONZO 01 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem