Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.10.2022, 10:22   #1412
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

szczerze powiedziawszy to nie wiem. Krzysiek może ma takie dane bo też i on opracował pojeżdżawkę tamtego dnia - w każdym razie na pewno nie jakoś dużo bo to tylko 50km po pagórkach coś jak suwalszczyzna - polodowcowe.

na wzmiankowane 87km w karkonoszach wyszło nam jakieś 1500-1600m więc na wzgórzach to pewnie 'kilkaset' metrów. niemniej trasy na Wzgórzach bardzo fajne a mam to wszystko jedyne 45 min od domu więc będę korzystał częściej.

@przemo - mieszkam na płaskim.
nie masz czego zazdrościć. wychowałem się na Przedgórzu Sudeckim i za TYM tęsknię. okolica wrocławia to jest pustynia - ot tyle dobrego, że udało się mieszkać na wsi /co ma swoje zady i walety/ i blisko do lasu i w pola. Ale płasko niestety.

We Wzgórza Trzebnickie mam 45 minut i jestem tam raz w tygodniu z obowiązku bo syn ma treningi MTB a ja sobie jeżdżę na ogonie z ich grupką dla leraksu. okolica jest naprawdę bardzo ładna i są to bardzo zróżnicowane trasy z miejscami gdzie są podjazdy, że jakpier... ale ogólnie bardzo jest widokowo i można skubnąć japko z sadu

W masyw Ślęży i Raduni mam już godzinę jeśli jadę do Sobótki - trzeba dołożyć kwadrans jeśli chcieć wjechać na Tąpadła.
Na przełęcz Walimską lub na obrzeża Bielawy, żeby pojeździć w masywie Wielkiej Sowy czy w Górach Sowich tak dla porządku to mam godzinę z hakiem. Pewnie 1.5h.

No i wszędzie indziej gdzie lubię być /Kotlina Kłodzka, Karkonosze, Góry Bialskie i Jeseniki <- tam jeszcze nie byłem na rowerze/ to już dwie godziny plus. Czyli jednego dnia trzeba być parę godzin w aucie na parę godzin w siodle. A gdzie szkoła dzieci, porządki jakieś, dom w ogóle no i żona gdzieś w tym jest... Lepiej byłoby nie dojeżdżać. Ech.

Na szczęście jest tych terenów do jeżdżenia tutaj masa. Byleby zdrowie było - czas zawsze się jakoś uskrobie.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem