Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.02.2018, 09:06   #96
marecki999
 
marecki999's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Węgorzewo
Posty: 427
Motocykl: RD07a
Przebieg: 87
marecki999 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 7 godz 35 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaminba Zobacz post
Stać mnie bo ciężko pracuje ... będę mógł wyjechać jako ratownik medyczny na ulice ...za około 6 lat, ale ja mam czas nie spieszy mi się... Co do zarobków to dokładnie wiem ile zarabiają ratownicy ale ja nie robię tego dla pieniędzy, tak wiem teraz pewnie pojawi się fala hejtu ale mam finansowanie z innego projektu...
Jestem właśnie na dyżurze i tak się zastanawiam nad tym co piszesz...
Nie jest to ,żaden hejt ale
Powiedz - ile masz lat? masz rodzinę-żonę ,dzieci, mieszkanie/dom ,kredyt, w rodzinie wszyscy zdrowi?Może ja patrze na to z innej perspektywy.
Pisałeś jakiś projekt /dofinansowane z Unry na ruszenie z tematem ? z chęcią się dowiem jak to ew ugryźć.
Nie śpieszy Ci się,nie robisz tego dla pieniędzy- Niestety znam wiele przypadków gdzie "świeża krew" będąca na garnuszku mamy,(nie bierz do siebie) zaniża stawki na rynku i ni jak nie jest to dobre dla Tych ,którzy za swoją szlachetną długoletnią pracę powinni dostać właściwe wynagrodzenie,wcześniejsze emerytury itd..
Skoro jeszcze się uczysz i możesz pozwolić sobie na zakup nowej CRF'y z wieloma dodatkami i przeróbkami- Gdzie pracujesz?Czym się zajmujesz? bo noszę się z zamiarem przebranżowienia...
Zapewne wiesz ,że przez 6 lat może zmienić się wiele w tym motocykle,rząd,wymogi,pomysły...wtedy Twój przebudowany motocykl zostanie Ci na zabezpieczenia i do jazdy prywatnej- bo jako jednostka/podmiot prywatny nie wiem czy w ogóle zostanie wykorzystany do PAŃSTWOWEGO systemu.
Jak pisałem na początku Nie odbieraj tego jako hejt czy coś.
Szanuję pomysł i Ciebie więc jeżeli masz swoje założenia i plan działaj-
Sam myślałem by na swoją biało-czerwoną 07kę wkleić wlepki PRM i jeździć na zabezpieczenia...
__________________
MAZURY CUD NATURY
marecki999 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem