Wątek: Himalaje 2011
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.05.2011, 09:04   #1
Stachu
 
Stachu's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Śląsk
Posty: 1,000
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: rośnie
Stachu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 14 godz 36 min 3 s
Domyślnie Himalaje 2011

Nie wiem czy się uda ale planuję w okolicach 1-24 lipca wystartować enfildem w góry. Wiem że kilka osób z forum już tam było więc proszę o dobre rady. Załatwienie wiz, szczepień, pakowanie, - nie ma problemu. Te tematy mam już przerobione. Trasa będzie standardowa. Proszę o pomoc w wyborze wypożyczalni RE. Może macie tam już jakieś kontakty. Może jesteście w stanie poradzić czy warto z wypożyczalnią umawiać się wcześniej mailowo/telefonicznie (chociaż mam trudności z rozmawianiem z Hindusami przez telefon) czy może taniej wyjdzie (i nie zabierze kilku dni) załatwienie tego tematu na miejscu. Z jednej strony chciałbym mieć już nagrane motocykle przed wyjazdem żeby w tej materii mieć również spokój ducha. Z drugiej strony wiem też targowanie na miejscu da lepsze ceny i motocykle. Jakie modele radzicie wypożyczyć? 350/500? Jeździłem już po Himalajach 350-tką ale to było w Nepalu i trasa była dużo krótsza. W grę wchodzi wypożyczenie od 2 do 4 motocykli - grupa wyjazdowa dopiero powstaje. Z góry dziękuję za pomoc.
__________________
Pozdro
Stachu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem