Wątek: airoh aviator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.02.2013, 11:06   #12
samul
 
samul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,420
Motocykl: RD07a
Przebieg: 43k+
samul jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 godz 19 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wlodar Zobacz post
Dziękuję za sarkazm w temacie"speca od kasków"
Ci co mnie znaja osobiście wiedzą jakiej firmy kaski używam jednak po raz kolejny nie będę nikogo do nich przekonywał.
Było pytanie o opinię o aviatorze to swoja wyraziłem, a co kto z nią zrobi to juz jego sprawa.
Są firmy produkujące kaski, bardzo renomowane i dobre, które jednak wypuszczają coś z powodów czysto marketingowych. Takie modele są w ofercie większości producentów i one niejednokrotnie psują tym markom opinię.
Niech każdy jeździ w najlepszym i najbezpieczniejszym kasku na jaki go stać i tyle.
Miłej nocki
P.S.
a wy k.... spać nie możecie?
Włodarze, choroba mnie bierze i nie mam dzis sily na uprzejmosci.
Kazdy producent czegokolwiek glosi absolutna doskonalosc swojego produktu i zwyciestwo jego we wszystkich testach itd. itd. Innymi slowy informacjami producenta mozna sobie... rozpalic w piecu.
Skoro piszesz, ze wiesz, to napisz prosze tez, co wiesz. O kaskach. Skoro piszesz o "najbezpieczniejszym kasku na jaki" kogos stac, masz na mysli co? Jezeli cene, to Aviator akurat nalezy do drozszych.
Jezeli masz dostep do waznych dla naszego zdrowia informacji albo wiesz skad je wziac, to podziel sie z nami ta wiedza.

"Siala baba mak,
nie wiedziala jak,
a dziad wiedzial,
nie powiedzial
i to bylo tak..."

Z powazaniem,
samul
__________________
"Don't cry because it's over. Smile because it happened." Dr Seuss
samul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem