Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.03.2024, 17:05   #3
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Poręba
Posty: 336
Motocykl: KTM 1090 ADVENTURE R
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 48 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymon25 Zobacz post
Cześć. Nie do końca w takim ale mieszkam w domu z prefabrykatów keramzytobetonowych. Minusów narazie nie widzę. Najlepsze jest to że budowali go w 8 dni �� Mi stawiał expobud z Torunia. Nie reklamuje ale możesz sprawdzić ich ofertę. Ja mam mp1 ale są chyba i mniejsze.
Dzięki za informację. Zaczynam szukać firm i opinii. Póki co każda informacja ważna tak więc na pewno będę patrzył. Żona mnie ciśnie i muszę się w końcu zebrać.
Różne ceny podają. Od skrajnie niskich do kosmos… chciałbym raczej kompleksowo. W niektórych ogłoszeniach płyta pod dom była za 80kk
Dałem z ciekawości ogłoszenie na fixly i tam już miałem ofertę za 30kk.
Dlatego wolę zapytać Was o opinie. Wiem że na cenę składa się wiele rzeczy. To temat na pół roku lub rok ale już muszę działać.

Póki co mamy mieszkanie 70m2 z żoną ale już zaczyna denerwować otoczenie . Dom rodzinny też jest. Problem w tym że to halastra 250m rozbudowana w 94r do 330m bo rodzice myśleli że dzieci będą mieszkać Dom ładny i zadbany ale nikt nie chce w takim klocu mieszkać. A dzieci nie zostały z rodzicami tylko sami oni z działką 1800m2. Jak to życie pokazało, siedzą tylko w dwóch pokojach a reszta pozamykana a sprzątać trzeba i dbać. A lata lecą. Pewnie sprzedadzą i też coś mikroskopijnego kupią.
Ja znowu nie zamierzam żyć dla domu i robić koło niego do końca życia. Dom ma być dla mnie. Działka 700m2 jest ( aż nadto ) byle grill się zmieścił i basen.
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem