Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2020, 10:16   #49
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Thumbs down

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Wszystko fajne Tylko czemu mieszkasz tak daleko?
Zgaduję Aceton do czyszczenia przed spawaniem taśma do zabezpieczenia przed zabrudzeniem?
Prawie masz rację taśma jest do zabezpieczania przed kontaktem z czarną stałą A także zabezpieczeniu przed zarysowaniami. Oklejamy nią również narzędzia ściski imadło i tak dalej, Aceton mycie oczyszczanie proponuje każdemu spróbować jest kolosalna różnica myje nawet drut spawalniczy. W twoich stronach też ktoś taki jak ja istnieje bo niby dlaczego nie. A dwa zawsze możesz sobie zrobić wycieczkę na Śląsk. Cały trik w spawaniu to należyte przygotowanie im coś bardziej wymagającego i trudniejsze to przygotowanie zajmuje więcej czasu. A im lepiej zrobisz przygotowanie i montaż tym lepsze masz wyniki w spawaniu. Pewnych spraw nie da się zrobić po łepkach. Dlatego na farmacji / spożywce wszytko szykuje sobie sam. Robię stale węglowe żeliwo, miedz, mosiądz, stal nierdzewna i aluminium są rzeczy którym nie daje radę. Nie poprawiam ulepów po domoroslych pseudo spawaczach. Zazwyczaj jest to zjebane że najlepiej zrobić od nowa A detal wywalić do złomu. Jak już wspomniałem nie kupować piekarni jak masz smak na kromkę chleba z masłem.

Matias jak mi załatwisz szpulke z drutem Alu 0.8 to ci pokażę że magiem za 4.5 zrobię Alu jak co nie którzy tigiem

Ktoś wspomniał ze jak pierwszy raz tig miał w ręce to myślał że spawania popsuta. Uwielbiam robić elektroda ale i magiem nie gardzę
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 20200202_060431.jpg (978.9 KB, 10 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 20190831_100417.jpg (628.8 KB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 20181031_144753.jpg (451.7 KB, 10 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez pałeł : 01.06.2020 o 21:03
pałeł jest online   Odpowiedź z Cytowaniem